.: DONERA :. - doprava pacientů v tom správném rytmu

800 500 999

bezplatná linka 24/7

SMS - 723 107 520


  • Deutsch
  • English
  • Česky

.: DONERA :. - doprava pacientů v tom správném rytmu

800 500 999

bezplatná linka 24/7

SMS - 723 107 520


Citát

Domnělá nemoc je někdy horší než skutečná.

ZÁKLADNÍ INFORMACE O SPOLEČNOSTI DONERA s.r.o.

Impulsem pro vznik naší společnosti bylo ukončení činnosti provozovatele Dopravy nemocných
a raněných Martina Štěpánka ve Valticích. Tato dopravní služba si po 13 let své činnosti získala dobré jméno mezi pacienty několika pojišťoven, kteří byli jejími klienty.

Naše nově vzniklá společnost chce především navázat na úspěšný přístup našeho předchůdce
a dále rozvíjet kvalitu poskytovaných služeb tak, aby naši klienti pocítili tuto změnu pouze pozitivně. Primárním předpokladem bylo převzetí personálního a částečně věcného vybavení, které jsme již doplnili dalším sanitním vozidlem. Vozidla disponují nadstandardní výbavou, která se spíše blíží vybavení vozidel RZP. Technické parametry vozidel odpovídají kvalitou těm nejnáročnějším požadavkům našich klientů. Samozřejmostí je klimatizace v prostoru pro pacienty a další výbava napomáhající komfortu jízdy, jako je pohon všech kol 4x4, tempomat, boční osvětlení pro bezpečné nastoupení a vystoupení osob při snížené viditelnosti a mnoho dalších užitečných "drobností". Můžeme odpovědně prohlásit, že děláme pro Vás, naše klienty vše, abychom mohli být důvěryhodným partnerem, jak v rámci veřejného zdravotního pojištění, tak mimo něj za přímou úhradu.

Pro tyto záměry máme předpoklady podložené našimi zkušenostmi. Náš personál pracuje
v oboru dopravy nemocných a raněných již řadu let a zná dokonale jak problematiku zdravotních transportů včetně rychlé zdravotnické pomoci, tak region jižní Moravy, který převážně pokrýváme. Samozřejmě Vám rádi pomůžeme i s dopravou do nemocnic v Brně, Praze, Ostravě, Olomouci, nebo do lázní kdekoliv v ČR. Všichni námi obsazovaní řidiči mají všechny nezbytné kurzy a povinná školení, část z nich má nadstandardní kvalifikaci řidič-záchranář a disponuje potřebnou praxí.

Naši činnost máme zabezpečenou v nepřetržitém provozu. Včetně možnosti zabezpečení pohotovostní služby pro potřeby Zdravotnické záchranné služby JmK, pro kterou provádíme převozy v rámci přednemocniční neodkladné péče pro klienty všech zdravotních pojišťoven, včetně pojištěnců zemí EU. Provádíme také mezinárodní převozy pacientů, včetně repatriací osob po úrazech, nebo i jinak imobilních, kteří nemohou použít vlastní dopravní prostředek, nebo prostředek hromadné dopravy, vzhledem ke svému zdravotnímu stavu. Převoz za přímou úhradu je pochopitelně možný i v rámci celé ČR, v případech, kdy pacient nemá vystaven Příkaz ke zdravotnímu transportu od svého ošetřujícího lékaře.