.: DONERA :. - doprava pacientů v tom správném rytmu

800 500 999

bezplatná linka 24/7

SMS - 723 107 520


  • Deutsch
  • English
  • Česky

.: DONERA :. - doprava pacientů v tom správném rytmu

800 500 999

bezplatná linka 24/7

SMS - 723 107 520


Citát

Vypadá to, jako že příroda nesvede seslat na člověka pořádné marodění, leda nemoci krátké. Ale soudobé lékařství je už dokáže prodlužovat.

DONERA podporuje břeclavskou nemocnici

(Vloženo 17.11.2010 19:52)

V dnešní tíživé ekonomické situaci, kdy se více než kdy jindy zdravotnictví nedostává finančních prostředků, jsou leckdy jednotlivá pracoviště odkázána na pomoc formou věcných darů, pokud chtějí obnovit své přístrojové vybavení. Také naše sanitní služba si je této situace vědoma a proto zvažovala, jakým způsobem prospět Nemocnici Břeclav, která je ve vlastnictví Jihomoravského kraje.

Po vyhodnocení všech možností nám přišlo jako nejefektivnější - na rozdíl od jiných, preferujících osobní pozornosti - darovat pracovišti hemodialýzy věcný dar usnadňující personálu administrativní práci. Proto jsme místo stávající pomalé tiskárny Epson zakoupili výkonnější tiskárnu HP Laser Jet o výkonu až 33 stránek za minutu, což zdravotním sestrám umožní strávit méně času u počítače a více času u pacientů, služba jimž je náš společný úkol. Po dohodě s vedením hemodialýzy jsme vhodnou tiskárnu zakoupili a předali dne 9. 11. 2010. Věříme, že tento náš příspěvek k vybavení břeclavské nemocnice bude shledán užitečným a pokud dovolí naše možnosti, nebude ani poslední.
 

Větší fotka
Spolumajitel Dr. Kaláb předává tiskárnu na pracovišti HDS