.: DONERA :. - doprava pacientů v tom správném rytmu

800 500 999

bezplatná linka 24/7

SMS - 723 107 520


  • Deutsch
  • English
  • Česky

.: DONERA :. - doprava pacientů v tom správném rytmu

800 500 999

bezplatná linka 24/7

SMS - 723 107 520


Citát

Riskovat zdraví má cenu pouze pro takové hodnoty, bez kterých lze těžko žít.

Tisková zpráva ke článku v Hodonínském deníku

(Vloženo 23.08.2011 14:22)

Dnes 23. srpna 2011 se v Hodonínském deníku objevil článek "Soukromá dopravní firma skončila. Odváží jen sanitky nemocnice", který čtenáře informuje o více než měsíc staré skutečnosti, která nastala k 1. 7. 2011, a o které jsme na našich webových stránkách okamžitě informovali. V článku se bohužel objevilo zcela zavádějící tvrzení, že "nemocné, raněné a rodičky tak odváží pouze sanitky nemocnice". Tuto neaktuální a neověřenou zprávu bohužel převzalo do svého vysílání, také bez dodatečného ověření, Rádio Jih. Po naší intervenci se na webových stránkách deníku objevila mírně upravená verze, podrobnější článek o dané problematice však již dle vedení redakce zdá se není v zájmu občanů a pacientů hodonínského regionu.

Obě média tak svým zpravodajstvím vyvolala mylný dojem, že na Hodoninsku již neexistuje jiná soukromá dopravní zdravotní služba, což není pravda. Sanitní služba DONERA se sídlem v Prušánkách normálně funguje, o čemž svědčí desítky převezených pacientů každý den. Obsluhujeme široký region od Břeclavi až po samotný Hodonín včetně přilehlých obcí hodonínského okresu. S našimi sanitkami se mohou pacienti svézt stejně tak v Hodoníně jako v Petrově, Strážnici, Prušánkách nebo Miloticích. Denně vozíme pacienty do nemocnic v Hodoníně, Kyjově i Břeclavi, stejně jako do Brna a vzdálenějších destinací. Pokud si vedení nemocnice TGM není naší existence vědomo, doporučujeme se přeptat v nejbližším okolí, jakým způsobem se dostává do zdravotnických zařízení.

V současné době jednáme s oběma médii o nápravě situace, která nás dle dosavadních reakcí našich obchodních partnerů ve značné míře poškodila.